АФІША

Шановні відвідувачі сайту “Сумські дебати”! Сервіс “Афіша” було зроблено, для того, щоб сумчани могли в оперативному режимі ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи - це культурні, спортивні, освітні і, навіть, політичні.

На головній сторінці сервісу можна бачити події, що відбудуться саме сьогодні. Для того, щоб подивитися розклад подій на інший день – потрібно навести курсор на календар, вибрати день, що вас цікавить і клікнути на нього. Після цього відкриється сторінка зі всіма запланованими на той день заходами.

Якщо ви хочете самі додати новину, щоб зібрати максимальну кількість людей на свій захід, то для цього потрібно клікнути по кнопці “Додати захід”. В рубриці “Всі категорії” можна відсортувати події за категоріями, наприклад, обрати тільки “кіно”, “клуб” чи “театр”.

ДОДАТИ ЗАХІД

Сьогодні

Ужин предпринимателей

• 24 мая в 19:00 пройдет открытая встреча (ужин) предпринимателей и успешных людей.

• Расширяйте свое окружение, знакомьтесь с новыми людьми!
• ВХОД свободный, выход ...

Джазовые четверги! Winarium

Наши уютные джазовые четверги мы посвящаем всем любителям хорошей музыки. На наш взгляд, идеальными составляющими приятного вечера выступают джаз, вино и уютный ...