АФІША

Шановні відвідувачі сайту “Сумські дебати”! Сервіс “Афіша” було зроблено, для того, щоб сумчани могли в оперативному режимі ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи - це культурні, спортивні, освітні і, навіть, політичні.

На головній сторінці сервісу можна бачити події, що відбудуться саме сьогодні. Для того, щоб подивитися розклад подій на інший день – потрібно навести курсор на календар, вибрати день, що вас цікавить і клікнути на нього. Після цього відкриється сторінка зі всіма запланованими на той день заходами.

Якщо ви хочете самі додати новину, щоб зібрати максимальну кількість людей на свій захід, то для цього потрібно клікнути по кнопці “Додати захід”. В рубриці “Всі категорії” можна відсортувати події за категоріями, наприклад, обрати тільки “кіно”, “клуб” чи “театр”.

ДОДАТИ ЗАХІД

Сьогодні

21-а підсумкова виставка авторської студії “БАТИК” Тетяни Суркової

Сумська обласна універсальна наукова бібліотека, відділ мистецтв
вулиця Героїв Сумщини, 10

Виставка “ПРОСТІР ПОКОРДОННЯ“

У приміщенні Сумської міської галереї відкривається експозиція світлин з роботами учасників всеукраїнського ленд-арт симпозіуму “ПРОСТІР ПОКОРДОННЯ“

Дайджест ...

Виставка Наталі та Олега Кохан – Ретроспекція творів мистецтва довкілля

З першого року симпозіуму, художники, які є професійними дизайнерами, мали свій особливий витончений погляд на створювані ленд-арт об'єкти, що завжди виділялись ...

Сергій Побожій “Пастелі” (літературна вітальня СумДУ)

м.Суми вул.Римського-Корсакова,2 Бібліотечний корпус
Літературна вітальня, кімн.204
з 9:00 до 17:00 крім суботи та неділі

Виставка пухнастиків та африканських равликів (ТЦ “Київ”)

Вперше гладити, годувати, фотографувати дозволено!

ТЦ Київ
вул.Кооперативна,1
Без перерви та вихідних
тел. 0509760781, 0979785212