20 жовтня театр ім.Щепкіна відкриє сезон прем’єрою мюзикла “Моя леді”

20 жовтня Сумський обласний академічний театр драми і музичної комедії ім. М.С. Щепкіна відкриває новий 84-й театральний сезон сучасним мюзиклом “Моя леді” (за мотивами п’єси Б.Шоу «Пігмаліон», музика Ф.Лоу).

Цей музичний шедевр вже понад сто років підкорює сцени всього світу. Сюжет розвивається навколо комічного парі аристократів щодо того: «Чи можна з вуличної квіткарки зробити справжню леді?». Сучасний мюзикл «Моя леді» в інтерпретації режисера-постановника М.Булгакова – швидше не про Елізу, а про шляхетного, самотнього Хіггінса, який беззавітно відданий справі всього свого життя – науці про мови.

Крім англійського гумору та звичайно ж кохання, на сцені Академічного театру імені М.С.Щепкіна ви побачите справжнє видовищне дійство: захоплюючий ірландський степ, безліч вишуканих костюмів, оркестрова музика та несподівані режисерські рішення, не залишать байдужими найвибагливішого глядача.

Створення нової музичної вистави театр довірив молодому режисеру та хореографу з міста Києва Максиму Булгакову. У минулому сезоні вистава М.Булгакова «Біла ворона» в Рівненському театрі отримала визнання кращої музичної вистави року в Україні.

Джерело: http://musicdrama.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах