Потап і Настя їдуть у Суми із золотими китами

Із новою шоу-програмою «Золоті Кити», присвяченою десятирічному ювілею надзвичайно популярного дуету, 12 жовтня в театрі ім. М.С. Щепкiна «Потап і Настя» порадують сумчан.

«Ми не акули шоу-бізнесу, і навіть не дельфіни – в цей вечір «Потап і Настя» перетворяться на золотих китів! Не всі артисти можуть залишатися на вершині успіху протягом десяти років. Ми намагалися писати погані пісні – у нас це не виходило, ми намагалися розбігтися – не виходило. «Потап і Настя» – це тетріс, в якому будь-який блок ідеально підходить іншому», – говорить Потап.

Кожен номер шоу представляє собою окрему історію завдяки візуальному оформленню. Програма включає в себе усі найвідоміші й найяскравіші хіти групи за 10 років у живому виконанні. «Потап і Настя» постануть перед глядачами у нових «золотих» образах, створенням яких займався український стиліст Євген Кирієнко.

Продюсером нового шоу виступила дружина Потапа Ірина Горова.

«10 років. Золоті Кити» – це жирні три крапки у нашій творчій історії. Ми довго і багато працювали, щоб створити це шоу. І ми віримо, що воно надихне кожного, хто стане його глядачем! Адже музична місія «Потапа і Насті» – нести любов, добро і об’єднувати людей», – поділилася Настя Каменських.

Квитки на концерт можна придбати на сайті sumy.karabas.com, а також в усіх касах оператора:

  •  центральна каса «Карабас» – універмаг «Київ», 2-й поверх, БАЛКОН
  •  каса у квітковій майстерні «Древо Бажань» – вул. Петропавлівська, 73А
  •  каса агентства AVIA – вул. Соборна, 19
  • 736126176_imagebig636102170338038979

 

Джерело: http://hgraf.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах