Сумчани святкуватимуть День молоді два дні

24 та 25 червня у міському парку імені І. М. Кожедуба відбудеться комплекс культурно-масових і спортивно-розважальних заходів з нагоди Дня молоді.

Розпочнеться святкування 24 червня о 15:00. У рамках олімпійського дня відбудуться спортивні змагання, показові виступи, легкоатлетичні естафети, відкрите тренування з фітнесу (FitCurves ), майстер-клас з йоги та пілатесу; танцювальний майстер-клас, виступи місцевих рок гуртів. Хедлайнер першого дня свята – гурт «КАЙА».

Наступного дня веселощі розпочнуться також о 15:00. У міському парку розгорнуться зона дегустації фірмових страв від ресторанів міста, дитяча зона анімації та розваг, ярмарок хенд-мейду, зони майстер-класів та дозвілля від Анті – кафе «Дом», фото-зони, розважатимуть живі статуї, міми, фокусники, ростові ляльки. На гостей свята чекають показові виступи ВМХ – спортсменів, конкурсна програма, концертно-розважальне шоу з виступами танцювальних колективів, вокалістів, місцевих рок- колективів, фаєр-шоу. Розважатиме молодь цього дня кавер-гурт з Києва «InMotion».

Поділитися в соціальних мережах