У Конотопі пройде виставка “на білизняних прищіпках”

19 серпня о 16:00 у Конотопі, в міському парку культури та відпочинку біля буккросингового куточку, відбудеться виставковий проект під назвою «Конотопська Фотосушка». Світлини традиційно будуть розвішені просто неба на мотузках за допомогою прищепок.

Суть заходу полягає в тому, що кожен учасник може принести свої фотографії та повісити їх на мотузки за допомогою білизняних прищіпок, а в обмін — забрати будь-які інші світлини. Свої фотокартки можна підписати, залишити на звороті координати для зв’язку або незвичайне послання для майбутнього володаря.

Варто зазначити, що проект реалізовується в Конотопі вже другий рік поспіль. Минулого разу захід зібрав понад 100 любителів фотографувати та фотографуватися.

За словами організаторів, цьогоріч «Фотосушку» приурочили до Міжнародного дня фотографії, який з 2009 року відзначається 19 серпня. Крім цього, було анонсовано, що на учасників та гостей «сушки» чекають різноманітні конкурси з призами.

Умови участі не змінилися — кожен автор сам вирішує, які роботи представити на виставці. Фотокартки не проходять попередніх відборів, цензури чи рецензування. Виключення є тільки для фото у стилі НЮ. Формат світлин та оформлення — за бажанням автора: від 10х15 см до метрових або й більше полотен.

Проект «Конотопська Фотосушка» організовує місцевий ІТ кластер.

Поділитися в соціальних мережах