У Ромнах проведуть флешмоб із поцілунками

На День усіх закоханих у Ромнах планують провести масову акцію цілунків та обіймів «Запали любов». Про це повідомила у соціальній мережі співорганізаторка флешмобу Катерина Капустіна.

Провести акцію планують 14 лютого, на День Святого Валентина. Біля центральної альтанки міста організатори флешмобу зберуть якомога більшу кількість жителів Ромнів і за сигналом почнуть установлювати міський рекорд людей, які цілують та обіймають одне одного протягом 1-ї хвилини.

Долучитися до флешмобу запрошують пари, сім’ї та людей, які тільки шукають свою половинку. Жодних вікових обмежень для учасників немає. Усі, хто цього дня буде без пари, мають можливість її знайти. Для цього потрібно взяти розпізнавальні знаки (листочки з написами, валентинки тощо) та знайомитися одне з одним.

Організаторами акції стали команда міського осередку ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ) і відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міськради.

У Ромнах така акція перша, тому скільки бажаючих цього дня приєднаються до неї – поки невідомо. Реєстрація учасників розпочнеться у вівторок о 18:30. Усі охочі зможуть взяти участь у розіграші подарункових сертифікатів від партнерів і спонсорів флешмобу.

Довідка: український рекорд масового поцілунку, в якому взяли участь 3 500 пар, встановили у Донецьку у 2013 році.

Поділитися в соціальних мережах