У Суми завітає «Чілдрен Кінофест»

За два тижні Суми долучяться до щорічного міжнародного фестивалю кіномистецтва для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Фестиваль має на меті познайомити молоду аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

У Сумах покази відбудуться в кінотеатрі «Планета кіно» ТРЦ «Мануфактура»: один ранковий сеанс кожного дня з 27 травня до 4 червня.

До конкурсної програми увійшло сім фільмів для глядачів від 4 до 14 років. Поза конкурсом буде представлено добірку відреставрованих фільмів французьких засновників кінематографа – братів Люм’єрів. Програму впорядкував директор Каннського кінофестивалю Тьєррі ФРЕМО.

Фестиваль відбувається на благодійних засадах, і відвідати його заходи зможе кожен охочий безкоштовно. На кіносеанси запрошуються організовані групи дітей з обмеженими можливостями, позбавлені батьківської опіки, діти-сироти, інваліди та переселенці.

Окрім організованих груп кінофестиваль зможуть відвідати усі бажаючі за попередньою реєстрацією на сайті www.childrenkinofest.com Зареєструватися не складно – для цього потрібно обрати місто і фільми для перегляду, а також заповнити електронну форму.

Поділитися в соціальних мережах