Суми проведуть всеукраїнські змагання на призи Голубничого

24 грудня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбудуться змагання з розіграшу Зимового Кубку України зі спортивної ходьби, а також Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи дворазового олімпійського чемпіона Володимира Голубничого.

На доріжках манежу змагатимуться прославлені українські скороходи, учасники Олімпійських ігор, переможці та призери міжнародних змагань різного рангу. Разом із ними участь візьмуть юнаки, юніори, молодь та ветерани.

Минулого року наша команда вперше в історії тріумфувала у командній першості і наразі є діючим володарем Кубку України. Наші атлети сповнені рішучості відстояти свій титул і зберегти Кубок на Сумщині на наступний рік, про що свідчить бойовий склад нашої команди: учасниця ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Інна Кашина, новоспечена рекордсменка України серед молоді (50км) Ксенія Радько, діючий чемпіон України серед молоді Сергій Світличний, майстер спорту України Антон Радько та багаторазові переможці змагань в молодших вікових групах Ксенія Бєлова, Андрій Дарницький, Олег Свистун, Юлія Балим, Ткач Аліна та Лукашевич Анастасія.

Уболівальників міста Суми закликають підтримати нашу збірну на трибунах манежу в суботу, 24 грудня. Початок змагань о 9:00. Урочистий парад відкриття о 10:00.

Джерело: sportclub.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах