У Сумах пройде собачий показ мод

18 грудня, о 12:00, на території костелу (вул. Троїцька, 6) вдруге пройде благодійний фестиваль “Різдвяний дзвін”.

Гостей фестивалю буде зустрічати святий Миколай, якому можна буде сісти на коліна і загадати бажання. Також гості зможуть насолодитися індійської, узбецької, еквадорської, іранської кухнями. Можна буде поласувати і своїм, українським – за цим звертатися в “Кулінарну сотню”. А смачною кавою та солодощами пригостять “Дерево бажань”. Директор агенства промоції “Суми” Людмила Фесенко спільно з журналісткою Юлією Левковською будуть смажити віденські вафлі.

Крім цього буде ексклюзивна фотозона у вигляді ангелів від Анни Черненко та Світлани Качуровської та арт-перфоманс Ромуальда Колодзея.

Не обійдеться і без братів наших менших. Буде показ мод від вихованців Товариства Захисту Тварин, і вподобаних пухнастиків можна буде забрати додому, зробивши їм прекрасний подарунок. Буде і класичний вертеп та контактний зоопарк, у якого функція – “живого вертепу”.

“Чекаємо всіх сумчан! Наш фестиваль відбудеться за любої погоди. Тим більше мета дуже хороша: зібрати кошти на покупку техніки сумському обласному центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів”, – кажуть організатори.

Джерело: vsisumy.com

Поділитися в соціальних мережах