6-річний Саша Паненко потребує допомоги в боротьбі з раком

Саша – родом із Лебединського району. У відділення онкогематології він потрапив у вересні минулого року у вкрай важкому стані. Хлопчик був блідий і заслаблий. Пункція спинного мозку відкрила безжальну правду: у Саші – гострий лімфобластний лейкоз. На щастя, вже на 15-й день хіміотерапії дитина увійшла в ремісію. Хлопчик має гарний прогноз і високі шанси на повне одужання. Однак, поки боротьба з раком триває і потребує значних коштів. Частину ліків доводиться купувати за кордоном.

Щоб допомогти Саші та іншим дітям, що борються з онкологією, ви можете долучитися до акції «До Світлого дня – світлі вчинки». Свій грошовий внесок ви можете покласти до спеціальних скриньок у храмах області або перерахувати за реквізитами:

Благодійний рахунок:

Сумська єпархія УПЦ код 22596097

В ПАТ «Укрсоцбанк» м. Київ МФО 300023

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах