81-річна жінка заплатила 8 тисяч доларів за ДТП, якої не було

Вісім тисяч доларів США виманили у 81-річної глухівчанки невідомі аферисти під приводом лікування начебто збитого її сином пішохода.

Бабуся розповіла: їй на стаціонарний телефон подзвонив якийсь чоловік і повідомив, що її син начебто спричинив ДТП. В результаті нібито збив людину, якій необхідна термінова операція. Тому вона повинна зібрати всі наявні гроші та передати їх через посланця до лікарні. Не підозрюючи, що це можуть бути шахраї, старенька відразу підготувала пакет з грошима і передала чоловіку, котрий за тридцять хвилин після цієї розмови прийшов до неї додому. Беручи гроші, він запевнив, що просто зараз їде до лікарні і владнає справу з оплатою операції.

А зрозуміла, що її ошукали, бабуся тільки увечері, коли син повернувся з роботи додому. Чоловік пояснив матері, що нікого не збивав, і відразу зателефонувала до поліції.

За даним фактом слідчими відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України, працівники поліції роблять все можливе для встановлення особи зловмисника.

Поділитися в соціальних мережах