Абсолютна більшість мешканців Верхньої Сироватки невдоволені якістю маршрутних перевезень до міста Суми

Жителі Верхньосироватської ОТГ ініціювали опитування про якість та додержання умов послуг, дотримання графіку руху маршрутних автобусів між Верхньою Сироваткою та містом Суми. Голосування проводилося за цим посиланням.

Абсолютна більшість проголосувавших мешканців невдоволені якістю маршрутних перевезень до міста Суми, які надає підприємець Тетяна Масюк. Більше того, жителі Верхньої Сироватки не вірять словам голови сільрада Алли Алксандрової, яка стверджує, що рейсові графіки не порушуються.

Як раніше повідомлялось, місцеві жителі невдоволені придбанням джипу голові сільради Аллі Александровій в той час, коли маршрутні перевезення до міста були відсутні.

Після обурення громади маршрутки до міста Суми відновили, проте мешканці постійно скаржаться на порушення графіку їх руху та якості послуг.

Цієї суботи 03 листопада 2018 року о 10 годині скликаються загальні збори громадян ОТГ, на розгляд яких виноситься питання щодо стану здійснення маршрутних перевезень. Місце проведення – Верхньосироватський сільський будинок культури.

Поділитися в соціальних мережах