Активісти “прикинулись” клієнтами грального закладу, а потім викликали копів

Вчора, 1 березня, у Конотопі до закладу під назвою “Лотерея Золота Підкова”, який розташований навпроти мерії, знову навідалися громадські активісти, депутати міськради та правоохоронці. Цього разу противники грального бізнесу влаштували справжню спецоперацію. Спочатку вони прикинулися клієнтами “Лотереї” , замовили і оплатили можливість пограти, а вже потім, маючи на руках квитанції, – викликали копів.

Активіст Геннадій Тарасенко, який вів пряму трансляцію події у Фейсбуці, зауважив, що у приміщенні накурено так, що хоч сокиру вішай, і при цьому – серйозні проблеми із заходами протипожежної безпеки, зокрема із сигналізацією, та пообіцяв направити сюди перевіряючих.

Щоправда, як показує практика, такі заходи проти “Золотої підкови” малоефективні, адже після нещодавнього вилучення тут оргтехніки, міськрайонний суд прийняв рішення знову повернути майно власникам лотереї.

Джерело: http://konotop.in.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

 

Поділитися в соціальних мережах