Апеляційний суд Сумської області поки що не ліквідовують

29 грудня 2017 року на офіційному веб-сайті Президента України оприлюднено Указ №452/2017 «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах», яким ліквідовано Апеляційний суд Сумської області та утворено Сумський апеляційний суд в апеляційному окрузі, що включає Сумську область, з місцезнаходженням у місті Суми.

Згідно пункту 4 Указу Президента документ набирає чинності з дня його опублікування. На даний час його не було оприлюднено в жодному засобі масової інформації, визначеному законодавством для офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності. Крім того, після оприлюднення Указу Президента відповідно до частини 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у разі ліквідації суду, що здійснює правосуддя на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці (відповідних адміністративно-територіальних одиниць), та утворення нового суду, який забезпечує здійснення правосуддя на цій території, суд, що ліквідується, припиняє здійснення правосуддя з дня опублікування в газеті «Голос України» повідомлення голови новоутвореного суду про початок роботи новоутвореного суду.

Таким чином, Апеляційний суд Сумської області продовжує здійснювати свої повноваження до початку роботи новоутвореного суду.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах