“Банкір” ошукав жінку на 8 тисяч гривень

До Путивльського відділення поліції звернулась 59-річна місцева жителька. Вона розповіла, що їй з невідомого номера на мобільний надійшов телефонний дзвінок від чоловіка, який назвався банківським працівником одного з відомих банків і під приводом розблокування банківської картки ошукав її на вісім тисяч сто гривень.

«За словами заявниці, жінка нещодавно оформила кредитну банківську картку та на всяк випадок її заблокувала, – коментує Олег Кислий, т.в.о. начальника Путивльського відділення поліції. – Тож, коли їй зателефонував так званий псевдобанкір і запропонував поновити її дію для подальшого використання, вона не здивувалась та продовжила з ним розмову. За проханням незнайомця вона взяла свою та чоловіка пенсійні картки та одну «кредитку», після чого підійшла до найближчого банкомата, зняла з рахунків всі можливі гроші та перерахувала на запропонований зловмисником рахунок. Та поспілкувавшись з родичами, зрозуміла, що розмовляла не з ким іншим, як з аферистом, якому власноруч надіслала вісім тисяч сто гривень».

Нині в поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого ведуться пошуки зловмисника. А правоохоронці вкотре звертаються до громадян з проханням, не довіряти так званим працівникам банку, які пропонують здійснити будь-яку банківську операцію по телефону. Справжні банкіри такого не роблять, подібні пропозиції надходять лише від шахраїв.

Поділитися в соціальних мережах