“Банкір” спустошив рахунок жінки на 16 тисяч

До Сумського районного відділу поліції звернулась 34-річна жінка. Вона повідомила, що увечері їй зателефонував невідомий, представився працівником одного з потужних банків України та повідомив, що під приводом технічної підтримки функціонування її картки йому потрібно перевірити її дані. А випитавши у заявниці пін-код та пароль до банківської програми, спустошив рахунок жінки на 16320 гривень.

Нині в поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочали слідчі дії з метою встановлення особи зловмисника.

Правоохоронці вкотре звертаються до громадян з проханням, бути обережними під час розмов по телефону з незнайомцями, і не називати секретну інформацію по своїй банківський картці. Запам’ятайте, справжні банкіри не випитують конфіденційні дані та не проводять жодні банківські операції по телефону. З подібними пропозиціями телефонують лише шахраї.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах