Білопілля хочуть перейменувати на “The WhiteField”

26 лютого зареєстрована електронна петиція “Про зміну назви міста районного підпорядкування в Сумській області – центр району – Білопілля”. Автор Артем Гущін пропонує перейменувати Білопілля на The WhiteField – місто Вайтфілд:

“Дана американізація чи британізація старої назви міста сприятиме підвищенню економічної та соціальної привабливості регіону, залучення інвестицій, покращення добробуту населення в цілому.

На підсвідомому рівні нова назва створює позитивні асоціації на рівні з назвами міст та селищ в розвинутих країнах світу”.

snymok-6

Скоріш за все це відповідна реакція спільноти на тотальне перейменування міст, сіл, вулиць тощо в рамках декомунізації, втім, петиція зареєстрована, відповідно, має місце бути.

Джерело: http://everyday.sumy.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах