“Били руками і ногами”: студент розповів, як його лупцювали охоронці нічного клубу “Луна” (відео)

З’явилися нові подробиці в скандальній історії про побиття 22-річного студента Павла Іванова охоронцями в нічному клубі “Луна“. Нині хлопець перебуває у лікарні – в нього зламана верхня щелепа, ніс, вибиті передні зуби, діагностовані струс і забій мозку.

Говорить, того вечора відпочивав разом із медиками-одногрупниками. Уже збирався додому, як побачив охоронців, що лупцювали відвідувача і зробив зауваження: “Сказав: що ви робите, ви його вб’єте! Я як майбутній лікар зрозумів, що він уже був без свідомості. Вони його підіймали і били ногами по голові”. Павло думає, через ці слова й сам потрапив під гарячу руку.

“Я знаходився лежачи на підлозі, на правому боці. Вони мене били руками і ногами, відтягували руки від обличчя, намагалися бити в голову”, – розповів студент.

До батьків потерпілого власник клубу прийшов після інциденту, та не вибачатися, а домовлятися. Але сім’я Павла налаштована вимагати покарання за жорстоке побиття.

“Я вважаю, що цей клуб треба закрити”, – каже сестра хлопця Анастасія.

Джерело: https://tsn.ua/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

 

Поділитися в соціальних мережах