“Чайковський Fest”: Верхня Сироватка позмагається із Тростянцем

У суботу, 26 травня, об 15.00 відбудеться матч Вищої ліги Сумщини між футбольними клубами “LS GROUP” (Верхня Сироватка) та “Тростянець”.

Обидві команди є амбіційними дебютантами чемпіонату Сумської області з футболу, тому очікуємо цікаву та захоплюючу гру. Одні та другі в цьому турнірі будуть принципово відстоювати славу і честь своїх клубів та містечок.

Водночас цими вихідними 25-27 травня, в місті Тростянець, що надихало великого композитора, пройде фестиваль класичної музики “Чайковський FEST”. Стародавня фортеця 18 ст. Круглий двір запрошує послухати симфонію зоряного неба, поринути у світ класичної музики, духовного піднесення, душевного відпочинку. Цьогоріч “Чайковський – FEST”, який уже став традиційним, проходить за підтримки Міністерства культури України й переростає в фестиваль-конкурс молодих талантів. Протягом трьох травневих днів кращі музиканти України будуть обирати серед талановитих дітей і молоді лауреатів премії фестивалю класичної музики імені Петра Ілліча Чайковського.

Джерело: офіційний сайт ФК “LS GROUP”

Поділитися в соціальних мережах