Чоловік намагався «купити» прикордонників за 5000 російських рублів

Випадок пропонування хабаря задокументували 5 січня прикордонники Сумського загону, повідомляє Держприкордонслужба.

Так, в пункт пропуску «Катеринівка» пішки на вхід в Україну прибув громадянин Російської Федерації. Під час проходження прикордонного контролю росіянин запропонував прикордонному наряду 5000 рублів РФ за безперешкодний перетин українсько-російського кордону.

Наразі правоохоронці вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення, а самого порушника передали представникам Національної поліції для прийняття визначеного законодавством правового рішення.

Крім того, до компетентних правоохоронних органів направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 КК України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах