Чоловік не міг виїхати за кордон, поки не погасив борг перед сином

У випадку, коли «аліментники» ухиляються від виконання своїх обов’язків,  державний виконавець може звернутися до суду з поданням щодо вирішення питання про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України. Якщо судом винесена відповідна ухвала, боржник не зможе виїхати за кордон або до завершення виконавчого провадження, або до скасування державним виконавцем тимчасового обмеження – у разі належного виконання особою зобов’язань щодо сплати періодичних платежів.

Так, на Охтирщині нерадивий батько заборгував власній дитині майже 15 тисяч гривень аліментів.  Державним виконавцем було спрямовано заходи на обмеження боржника у праві виїзду за кордон, а також опису і арешту його майна. Після цього безвідповідальний батько згадав про свої обов’язки перед нащадком та погасив борг у повному обсязі.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах