Чоловік отримав контузію ока на святковому заході

9 травня у Шостці під час військово-історичної реконструкції бою часів Великої Вітчизняної стався інцидент, в результаті якого постраждав 68-річний житель міста. Він був одним із глядачів, які спостерігали за дійством, що проходило у сквері казенного заводу «Зірка». Чоловік стояв біля флагштока, пролунав хлопок, щось відлетіло і травмувало праве око.

Потерпілий відразу звернувся в Шосткинську центральну районну лікарню, де йому відразу надали медичну допомогу. Чоловіка госпіталізували, встановивши контузію ока, він проходить курс лікування.

Шосткинець написав заяву в поліцію. За словами його дружини, мета звернення до правоохоронців – не покарати, а не допустити надалі таких пригод.

Реконструкцію влаштовували у рамках міських заходів до Дня Перемоги кілька так званих історичних клубів.

Начальник відділу культури і туризму Ігор Фатун не зміг сказати, хто повинен відповідати за безпеку. Територія була огороджена стрічкою, реконструктори використовували холості патрони … «Начебто все врахували. Очевидно, відлетів камінчик від вибухопакета», – сказав Ігор Фатун і порадив звернутися до заммера Шостки Ніни Сиваєвої, але та про інцидент взагалі не знала.

Джерело: http://shostka.info/

 

Поділитися в соціальних мережах