Чоловік придбав дачу із “сюрпризом”

До чергової частини Конотопського відділу поліції з заявою про добровільну видачу незареєстрованої гладкоствольної мисливської рушниці «ІЖ-ЗК» 16 калібру звернувся 38-річний місцевий житель. Чоловік розповів поліцейським, що випадково знайшов рушницю, коли ремонтував старий сарай у своєму заміському домогосподарстві. За його версією, зброя залишилась там від колишніх господарів, у яких він придбав дачу близько року тому. 

Наразі чоловік розраховує на отримання дозволу на зберігання цієї рушниці, після відповідної перевірки правоохоронними органами.

Ще один екземпляр мисливської зброї знайшов та приніс до поліції 63-річний житель одного з сіл Недригайлівського району. Рушниця виявилась досить старою та зношеною, тож поліцейські прийняли її у чоловіка для подальшої утилізації.

Правоохоронці нагадують громадянам, що здати нелегальну зброю можна у будь-якому найближчому відділі чи відділенні поліції.

«Разом з тим, хотів би застерегти власників легальної зброї від порушень правил її зберігання та обліку, яке тягне за собою адміністративну відповідальність. Звертаю увагу мешканців Сум та області, у яких є вогнепальна мисливська та газова зброя щодо необхідності дотримання правил постановки зброї на облік та термінів її перереєстрації. У випадку закінчення терміну дії дозволів на право зберігання зброї, необхідно за місяць до закінчення дії дозволу звернутись до служби дозвільної системи поліції за місцем проживання», – коментує Володимир Бабич, заступник начальника ГУНП області.

30726849_1518905118232063_6528244869947719680_n

Поділитися в соціальних мережах