Чоловік зберігав незареєстровану рушницю за дверима спальні, поки з неї не застрелилася його дружина

При реєстрації зброї дозвільні органи звертають увагу на місце її зберігання і час від часу перевіряють, чи знаходиться зброя в замкненому сейфі або до неї відкритий доступ всіх бажаючих. Це дає можливість уникнути нещасних випадків і трагедій, але, на жаль, поспішають офіційно оформити придбану зброю далеко не всі. Ось і недавно перед Білопільським райсудом постав місцевий житель, який нібито ще в 1980 році знайшов мисливську рушницю ІЖ-5 в нежилому будинку, який на даний момент вже зруйнований, і зберігав його будинку без офіційної реєстрації. Що характерно – разом із патронами, які також не продаються без спеціального дозволу.

У квітні 2018 року він залишив рушницю на підлозі за дверима спальні. Патрони зберігалися в тій же кімнаті. В результаті дружина пенсіонера, маючи вільний доступ до зброї, зарядила її, пішла в літню кухню і вистрілила собі в скроню. Смерть була миттєвою.

Відносно пенсіонера відкрили кримінальне провадження за недбале зберігання вогнепальної зброї, що спричинило смерть людини. За ст. 264 КК України суд засудив його до року позбавлення волі умовно з випробувальним терміном один рік.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах