Чому в Сумах перестали встановлювати дитячі майданчики?

Ще не скрізь в Сумах є дитячі та спортивні майданчики, тому городяни продовжують звертатися до депутатів із проханням встановити їх.

Ось і жителі Баранівки попросили планово-бюджетну депутатську комісію виділити кошти на дитячий майданчик. Тільки вилилося це звернення в чергове обговорення загальної проблеми з такими конструкціями в обласному центрі.

– З майданчиками у нас все та ж проблема. Жодну цього року не встановлять. Депутатські бюджетні кошти на це є, але УКБ не хоче ставити майданчики … тому що ніхто не бере їх на баланс!

– Я поясню, – взяв на комісії слово начальник міськуправління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов. – У цьому році ми намагалися зрушити питання з мертвої точки – передати майданчики 2016-2017 років. У результаті отримали від департаменту інфраструктури міста офіційний лист про те, що вони не можуть прийняти ці майданчики, тому що на одній полетів підшипник, на інший – поламали сидіння, на третій – щось подряпане, а на четвертій – щось вкрали. Я намагався пояснити, що майданчики півтора року експлуатуються. І за ними треба дивитися – десь підмазати, десь відремонтувати, підкрутити. Але у відповідь я отримую папір: ні, ви все це усуньте, а потім ми розглянемо питання прийому на баланс. Змусити зробити ремонт підрядника, який встановлював майданчики, я не можу. Тому що це не його вина, що без господаря на майданчику зламали сидіння, наприклад. Тому питання з майданчиками в глухому куті. І найсмішніше, що цю проблему я озвучую вже три роки! І в цьому році бажання ставити майданчика у мене немає взагалі … Бо ще й фінансові інспектори при перевірці перше, що пишуть в акті, – чому така велика кількість не передачі на баланс об’єктів? І потім я в прокуратурі ходжу і розповідаю, і показую всі документи, рішення сесії. А у них нове питання – рішення є, але чому не передано? Майданчики продовжують висіти в повітрі. Якщо щось трапиться, відповідати, виходить, мені?

Депутати вже звично розводять руками: невже у нас директор департаменту інфраструктури – непереможний? Адже було два звернення бюджетної комісії до мера Сум з проханням залучити його до дисциплінарної відповідальності за бездіяльність, і нічим це не закінчилося …

– А чому його немає на комісії? – поцікавився хтось із народних обранців:

– А ось це я можу пояснити, – відразу відповів голова комісії Володимир Шилов. – Тому що він знає, що нічого хорошого від депутатів він не почує. А так як сьогодні прийом у мера, то він швидко пішов туди, а до нас прислав начальника управління …

Тому депутати прийняли рішення на наступне засідання комісії запросити Григорія Яременка персонально, та ще й з інформацією про прийом на баланс дитячих і спортивних майданчиків за період з 2015 по 2017 роки. Цікаво, чи почують народні обранці щось нове?

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах