Автолюбителів надули в Інтернеті

Повідомлення про шахрайства до працівників поліції надійшли від 26-річного жителя Глухова та 32-річного мешканця Тростянця. Чоловіки поскаржились на шахраїв, які під приводом продажу товару через мережу Інтернет, отримавши за нього гроші, обіцяного так і не надіслали. І якщо перший потерпілий на відомому сайті оголошень намагався купити покришки до мотоциклу, перерахувавши зловмиснику 1780 гривень, інший перерахував 5 400 гривень так званому продавцю, купуючи автозапчастини.

Наразі за двома фактами працівники Глухівського відділу та Тростянецького відділення поліції відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.190 КК України (шахрайство) та вживають заходів щодо встановлення осіб зловмисників. Правоохоронці перевіряють власників рахунків, куди були відправлені гроші і застерігають громадян від подібних аферистів та радять жителям області не перераховувати гроші за товар незнайомцям, а сплачувати за нього при його отриманні.

“Користуйтеся лише перевіреними інтернет-магазинами та пам’ятати, що за вигідною пропозицією, може ховатись звичайнісінький зловмисник. Будьте виваженими у своїх діях, а якщо наважились на перерахунок грошей, поміркуйте про ймовірні наслідки”, – закликає поліція.

Поділитися в соціальних мережах