Біля новобудови затримали банду квартирних крадіїв

Троє квартирних крадіїв затримали, коли вони зібрались “на справу” в новобудові міста на околиці Сум. Сьогодні в правоохоронців є всі підстави вважати, що затримані причетні до вчинення ряду аналогічних злочинів на території міста та області.

Затримані – два брати сумчанина – одному з яких 31, іншому 33 роки та 25-річний житель Путивля. Під час обшуку легкового автомобіля, на якому пересувалися приятелі, полісмени виявили набори відмичок, рукавички, форми для зняття відтисків з ключів, електрошокер, металева телескопічна «дубинка», оптичний прилад стеження, мобільні телефон із вийнятими із них акумуляторними батареями тощо.

Коментує начальник Сумського відділу поліції Павло Карабута:

«Зловмисників працівники кримінальної поліції виявили в ході проведення комплексних оперативно-розшукових заходів, направлених на попередження крадіжок з осель громадян,  всі вони вже мали судимості. Наразі вони затримані і знаходяться у слідчому ізоляторі. Їм оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст.185 ч.3 «Крадіжка» Кримінального кодексу України».

Компанії квартирних крадіїв загрожує позбавлення волі на строк до 6 років .

pm6image003

pm787image004

pm545image006

Поділитися в соціальних мережах