Біля залізничного полотна знайшли набої

У рамках всеукраїнської операції на всій території Сумщини тривають оперативно-пошукові заходи, спрямовані на вилучення у населення незаконно зберігаємої зброї, набоїв, вибухівки та вибухових пристроїв. За останню добу правоохоронці вилучили 135 набоїв різного калібру та мисливську рушницю.

Так, оперативники Головного управління Національної поліції в Сумській області вилучили у 46-річного, раніше неодноразово судимого сумчанина 47 набоїв калібру 5,6 мм. Конотопські правоохоронці знайшли та вилучили у 54-річного жителя райцентру 40 набоїв калібру 5,45 мм та ще 48 – калібру 9 мм. Як пояснив сам чоловік, патрони він знайшов поблизу залізничного полотна. 

Наразі за обома цими фактами в поліції вже відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 263 КК України, у рамках яких призначено ряд експертних досліджень та з‘ясовується справжнє джерело придбання набоїв та мета їх зберігання.

Також потрапив у поле зору правоохоронців 61-річний житель Путивльщини – чоловік зберігав удома мисливську рушницю, не маючи на це жодних дозвільних документів. Дільничний зброю вилучив, наразі тривають відповідні перевірки.

Поділитися в соціальних мережах