Чоловік пошкодував, що пустив друга подивитися на ремонт

До співробітників Охтирського відділу поліції звернувся 27-річний місцевий житель . Молодий чоловік розповів, що біля власного будинку зустрів знайомого, з яким раніше неодноразово відпочивав. У ході бесіди він обмовився приятелю про ремонт у своїй квартирі, і той попросив дозволу зайти до квартири, щоб подивитися на хід ремонтних робіт. Зайшовши до приміщення, вони якийсь час оглядали його та обговорювали заплановані удосконалення житла.

Коли заявнику зателефонували у справах, він відійшов на балкон, щоб переговорити наодинці. Повернувшись до кімнати, виявив зникнення свого знайомого, а разом із ним – і валізу із електричним інструментом, призначеним для будівельних робіт.

 «Отримавши опис зовнішності підозрюваного, працівники поліції оперативно знайшли та затримали його неподалік від місця скоєння злочину, після чого доправили до відділку для з‘ясування причин та детальних обставин злочину, – коментує начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько. – Молодий чоловік своєї вини не заперечував, натомість розповів, що йому вкрай потрібні були гроші, тому він, скориставшись моментом і, абсолютно не замислюючись над наслідками, привласнив інструменти. В подальшому планував його закласти в ломбарди, а отримані кошти витратити на власні потреби».

Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді обмеженням волі на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах