Чоловік зцідив паливо із чужого трактора

Білопільські полісмени вирахували 51-річного серійного крадія, який протягом кількох тижнів «навідувався» по будівельні матеріали до неохоронюваної території непрацюючого приватного сільгосппідприємства в одному з сіл району. Чоловік за цей час встиг перенести до свого подвір’я чотири оцинкованих листа заліза загальною площею 6 м2, десять листів семихвильового шиферу, восьмидесятий кілограмове металеве корито та 25 м алюмінієвого кабеля.

Загальна сума збитків підприємства, завданих «хазяйновитим» викрадачем склала близько тисячі гривень. Наразі все викрадене майно правоохоронці повернули власникам, а зловмисник вже дає пояснення слідчим в рамках відкритого кримінального провадження.

Ще одного 27-річного зловмисника, який викрав 20 літрів дизпалива з території приватного автопарку, викрили лебединські співробітники поліції. Не зважаючи на те, що територія стоянки охороняється, чоловік примудрився потайки злити з припаркованого трактора дизпаливо на загальну суму 500 гривень.
А на території АЗС в тому ж районі інший 27-річний чоловік викрав два талони по 10 літрів для заправки автомобіля газом.

Того ж дня поліцейські Конотопського району викрили одразу двох 45-ти та 29-річних приятелів, які спеціалізувались на викраденні металу. Як вже встановлено поліцією, чоловіки проникли до приватного домоволодіння, зламавши замок на вхідних дверях до будинку та сараю, й винесли звідти дві металеві діжки по 200 літрів кожна та велосипед.

За даними фактами в поліції відкриті кримінальні провадження за відповідними частинами статті 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».

Поділитися в соціальних мережах