Чиновникам, які вкрали гроші на будівництві дороги, загрожує до 12 років в’язниці

Начальника та головного спеціаліста управління житлово-комунального господарства Конотопської міськради викрили у розкраданні коштів, виділених на ремонт доріг.

Як повідомили у Генеральній прокуратурі, у 2016 році між управлінням житлово-комунального господарства Конотопської міської ради та фізичною особою-підприємцем з Чернігівської області було укладено договір на реконструкцію дороги вартістю 1 млн 174 тисяч гривень.

Однак після завершення робіт підприємець у відповідній документації вказав необгрунтовано завищені обсяги та ціни на виконані роботи, а також на придбані матеріали.

“Чиновник і головний спеціаліст міської ради, знаючи, що офіційні документи містять завідомо неправдиві відомості, затвердили акти приймання виконаних будівельних робіт. Вартість фактично виконаних робіт становить 521 тисяч 376 гривень”, – йдеться у повідомленні.

Тепер обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Поділитися в соціальних мережах