Депутат-корупціонер ночує в ізоляторі

Депутата Сумської міськради В’ячеслава Степченка, який вимагав 4,5 тис доларів США, після проведення першочергових слідчих дій затримано в порядку ст. 208 КПКУкраїни. Про це 12 березня повідомила прес-секретар прокурора Сумської області Наталя Науменко. За її словами, уже вночі депутата помістили в ізолятор тимчасового тримання.

“Депутата СМР, який вимагав 4,5 тис доларів США, після проведення першочергових слідчих дій затримано в порядку ст. 208 КПКУкраїни, тобто цю ніч він проведе в ізоляторі тимчасового тримання”, – повідомила вчора Наталя Науменко.

Нагадаємо, 12 березня прокуратурою спільно з СБУ в рамках кримінального провадження задокументовано злочинну діяльність голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології В’ячеслава Степченка. Депутат міськради вимагав від приватного підприємця 4,5 тис. доларів США за сприяння у продовженні терміну оренди земельної ділянки.

Читайте також: Прокуратура обшукала кабінет сумського директора

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах