ДІВЧИНУ ПОГРАБУВАЛИ В БІБЛІОТЕЦІ

У поліцію із заявою про крадіжку звернулась 18-річна студентка одного з навчальних закладів міста Шостка. Дівчина розповіла правоохоронцям, що з її сумки зникла банківська картка, з якої потім були зняті гроші у сумі дві тисячі гривень. У скоєнні крадіжки вона запідозрила своїх одногрупниць, яких попросила перевірити. 

«Під час бесіди з поліцейськими, дівчата, на яких вказала заявниця, зізнались у крадіжці, – розповідає Віталій Єрохов, заступник начальника Шосткинського відділу поліції. – Вони розповіли, що того дня всі разом були в бібліотеці. Потерпіла відійшла та попросила їх приглянути за своєю сумкою, чим вони і скористались. А поцупивши її банківську картку, ввечері, біля банкомату, підібрали пін-код до картки та зняли звідти всю готівку. Гроші розділили порівну». 

Наразі обидві дівчини шкодують про те, що сталося і вже повернули власниці викрадені у неї гроші. У поліції за цим фактом відкрили кримінальне провадження одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» та ч. 1 ст. 357 «Викрадення документів», які передбачають покарання до трьох років позбавлення волі. Проте остаточну їх долю визначить суд.

Поділитися в соціальних мережах