Дві жінки 8 років продавали сумських дівчат закордон

За підозрою у скоєнні злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми працівники поліції Сум виявили двох сумчанок.

Перша підозрювана – 41-річна уродженка Краснопілля. Жінка ще на початку 90-х років свій трудовий шлях вирішила розпочати з проституції, після чого, виїхавши до іншої країни, продовжила займатися цією справою вже у якості сутенерши. У Сумах вона тоді знайшла подругу-спільницю 32 років, яка підтримала ідею такого бізнесу. Після чого погодилася не лише підшукувати дівчат, які перебували в складних життєвих обставинах та мали певні матеріальні труднощі, а й контролювати їхню роботу, за що, звичайно, отримувала чималу винагороду.

pm859image004

Слідством було встановлено, що такою діяльністю обидві займались протягом восьми років. Уже доведено, що десятьох молодих жінок із Сум та району зловмисниці окрім того, що втягнули в заняття проституцією, до того ж переправили «працювати» до іншої країни. Останнім доводилося жити в квартирі, де вони приймали клієнтів, після чого так названа «мамочка», аби подовжити «контракт», обіцяла розрахуватись в інші строки після чергового візиту «на роботу» або ж віддавала лише частину грошей, сума яких була значно менше обумовленої.

«Сьогодні обидві підозрювані оголошені у державний та міжнародний розшук, – коментує т.в.о. начальника кримінальної поліції відділу боротьби зі злочинами, пов’язані з торгівлею людьми Володимир Кравченко. – У відношенні зловмисниць відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст.149 «Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини», санкція якої передбачає позбавлення волі строком від п’яти до дванадцяти років».

Працівники поліції звертаються з проханням до всіх, кому відома будь-яка інформація щодо місцеперебування жінок, або інформація, яка може допомогти слідству, повідомте про це найближчий відділ поліції на лінію «102» або за телефонами у Сумах: (0542) 66-70-49, 66-73-35.

Поділитися в соціальних мережах