Грабіжників ювелірки в центрі Сум відпустили під домашній арешт

7 листопада, у зв’язку із закінченням відведеного процесуального часу, відкладено розгляд кримінального провадження відносно громадян М. та С., яким пред’явлено обвинувачення у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 257 (бандитизм), ч. 4 ст. 187 (розбій) КК України. Наступне судове засідання відбудеться 3 грудня 2018 року о 13 год. 30 хв.

Цього ж дня ухвалою суду обвинуваченому С. продовжено строк дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешт у нічний час доби з носінням електронного засобу контролю до 5 січня 2019 року включно за адресою його реєстрації, заборонивши йому залишати місце постійного проживання з 19-00 години вечора до 06-00 години ранку наступного дня. Обвинуваченому М. змінено запобіжний захід з  тримання  під  вартою  на  цілодобовий домашній  арешт,  з носінням  електронного  засобу  контролю. Строк дії ухвали в цій частині – до 5 січня 2019 року. Ухвала оскарженню не підлягає.

Пошук інформації щодо стадій розгляду справи можна здійснити на порталі «Судова влада» за № 591/483/17. Справа розглядається колегіально: головуючий суддя – Кривцова Г.В., судді – Клименко А.Я., Сибільов О.В.

Інформаційно: особи обвинувачуються в організації озброєної банди з метою нападу на підприємства, установи, організації чи на окремих осіб та в подальшому здійснили напад на ювелірний магазин «Рубін», де погрожуючи продавцям застосувати вогнепальну зброю, заволоділи коштовними виробами із золота на суму 2 593176,70 грн.

Поділитися в соціальних мережах