Конотопський та Буринський райсуди об’єднали

Указом Президента №451/2017 створено Конотопський окружний суд в Конотопі, Буринському та Конотопському районах шляхом реорганізації (злиття) Буринського районного суду і Конотопського міськрайонного суду.

Як повідомляється на сайті Президента України, відділення нового суду працюватимутьв Конотопі та Бурині.

Нагадаємо, 29 грудня Президент підписав сім Указів про ліквідацію та реорганізацію місцевих судів. Згідно з Указом №449/2017, у Сумах ліквідували Зарічний та Ковпаківський районні суди. Замість них створюється Окружний суд міста Суми з місцезнаходженням в обласному центрі. Також ліквідовані Апеляційний та Господарський суди Сумської області. Замість них будуть створені Сумський апеляційний суд в апеляційному окрузі, що включає Сумську область (Указ №452/2017) та Сумський окружний господарський суд (Указ №453/2017). Обидва знаходитимуться у Сумах.

Окрім Конотопського окружного суду указом №451/2017 Петро Порошенко створив також Глухівський, Охтирський, Роменський та Шосткинський окружні суди шляхом реорганізації (злиття) районних судів.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах