Кривава бійка в колонії: в’язні не поділили тюремну касу

Прокуратура Сумської області оприлюднила перші результати розслідування масової сутички засуджених у виправному закладі в Гамаліївці у Шосткинському районі.

Засуджені не поділили тюремну касу. Зек образив місцевого авторитета і той вирішив помститися, фактично забивши сміливця до смерті.

Картину того, як відбувалася бійка, слідчим вдалося встановити із камер відео спостереження.  Чоловік, який є “головним” серед ув’язнених, вирішив помститися за зухвальство свого “колеги”. Підбурив чоловіків одного бараку, за допомогою відмички ті вийшли зі свого житлового приміщення і пішли до іншого, де й був непокірний засуджений.

Між в’язнями бійка тривала протягом години. У хід пішли ніжки від стільців та ліжок. Увесь цей час наглядачі колонії практично не втручалися.

“Із пояснень працівників виправної колонії, на їхню адресу з боку засуджених пролунала фраза -“не лізьте, а то й вам перепаде”. При таких обставинах п’ять працівників з масою розлючених засуджених (а це близько 45-50 чоловік!) , озброєні лише гумовими палицями, справитися не могли”, – прокоментував Сергій Вакула, прокурор Сумської обласної прокуратури.

Троє засуджених отримали тілесні ушкодження, четвертий помер від тупої травми голови до приїзду швидкої. Загиблому було 41 рік, він житель Білопільського району. У цьому році мав виходити на волю після 14-річного ув’язнення, яке відбував за вбивство чоловіка у смт Миколаївка (Білопільського району).

Відкрите кримінальне провадженнея за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, які призвели до смерті, за фактом неповного виконання своїх службових обов’язків працівниками колонії та за перешкоджання їх роботі.

Ув’язнені ніяких свідчень не дають.

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах