На АЗС знайшли гаманець із картками

Повідомлення про крадіжку до чергової частини Недригайлівського відділення поліції надійшло від 58-річного жителя району. Чоловік розповів, що, перебуваючи на автозаправці в Недригайлові, втратив гаманець із банківськими картками, а невдовзі йому прийшло смс-сповіщення про зняття з його рахунку всіх грошей.

«Правоохоронці розпочали перевірку та за допомогою камер відеонагляду з АЗС встановили ймовірного зловмисника, – коментує Володимир Зубенко, начальник Недригайлівського відділення поліції. – Ним виявився 30-річний житель району, який розповів, що гаманець він знайшов та підібрав. Окрім карток, всередині знаходився і листок із зазначеними пін-кодами. Тому він пішов до найближчого банкомату та зняв 10 тисяч 400 гривень».

Підозрюваний запевнив, що не знав про кримінальну відповідальність за свій вчинок. Гроші він уже повернув власнику. Проте в поліції за даним фактом вже відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує покарання у вигляді сплати штрафу, виправних робіт, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах