На дорозі знайдений обріз гвинтівки Мосіна

До Липоводолинського відділення поліції звернувся 50-річний чоловік, який розповів про знайдену зброю –  обріз гвинтівки Мосіна.

За його словами, на узбіччі дороги він побачив пакет зеленого кольору. Йому стало цікаво, що знаходиться всередині пакунку. Коли відкрив «знахідку», то побачив предмет, дуже схожий на саморобний обріз із дерев’яною ручкою.

Усвідомлюючи, яку небезпеку становить полишена напризволяще така річ, чоловік забрав пакунок додому, а за найпершої нагоди звернувся до місцевих правоохоронців за порадою, як краще діяти у цій ситуації, щоб звільнитися від відповідальності за незаконне зберігання зброї. Обріз у чоловіка стажі порядку вилучили та направили на експертне дослідження.

«Справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю), направлено до суду з одночасним клопотанням про звільнення громадянина від кримінальної відповідальності, так як зброя була здана добровільно, – говорить начальник Липоводолинського відділення поліції Андрій Перелазний. – Працівники поліції ще раз застерігають громадян не зволікати зі здачею незаконно зберігаємої зброї, боєприпасів та вибухових речовин, і пам’ятати, що добровільна видача таких речей звільняє людину від кримінальної відповідальності».

Поділитися в соціальних мережах