На директора сумського КП склали 6 протоколів про корупційні правопорушення

У директора одного з комунальних підприємств Сумської міськради виник реальний конфлікт інтересів при здійсненні перерахувань по договору оренди елітного позашляховика, який він уклав зі своєю дружиною від імені підприємства.

Місячна вартість оренди коштувала 10 400 грн, не враховуючи витрат, пов’язаних із страхуванням майна та оплатою витрат, пов’язаних із ремонтом, експлуатацією, заміною запчастин тощо.

За вказаним фактом управлінням захисту економіки за матеріалами Сумської місцевої прокуратури складено 2 адміністративні протоколи про правопорушення, пов’язані з корупцією за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, які направлено до суду, копії вручені посадовцю.

Як повідомив начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Андрій Байдак, відносно вказаної особи уже складалися в цьому році 4 адміністративні протоколи за порушення щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, які на даний час перебувають на розгляді в суді. Проте у зв’язку з постійними неявками правопорушника з різних причин їх судовий розгляд наразі не закінчився.

Поділитися в соціальних мережах