На Глухівщині незаконно рубали ліс

До чергової частини Глухівського відділу поліції звернувся працівник місцевого державного підприємства агролісгоспу з повідомленням про те, що в районі села Береза невідома особа незаконно вирубує ліс.

На виклик одразу виїхали правоохоронці. Вони застали чоловіка, котрий порався біля звалених кленових стовбурів, обпилюючи гілки. Працівники поліції нарахували 10 колод та 24 стовбурні гілки.

Наразі слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу), у рамках якого з’ясовують розміри нанесених збитків та перевіряють чоловіка на причетність до інших незаконних порубок на території лісгоспу. Відтак, йому доведеться не тільки відшкодувати завдані збитки, а й постати перед судом.

Поліція нагадує: незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяла істотну шкоду, а також вчинення таких дій у заповідниках або на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або в інших особливо охоронюваних лісах, карається штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Поділитися в соціальних мережах