На Глухівщині викрили підпільний цех з виготовлення самогону

Отримавши від жителів одного з сіл Глухівського району повідомлення про те, що односелець чи не в промислових масштабах займається самогоноварінням, працівники поліції вирушили за вказаною адресою, аби перевірити інформацію.

Побачене вразило навіть бувалих полісменів – процес був поставлений на «широку ногу».

Коли правоохоронці із санкцією на огляд завітали до господи 45-річного чоловіка, той саме готувався до процесу чергової вигонки. Ціла кімната була обладнана під виготовлення самогону. Тут правоохоронці виявили в 14 ємностях різного розміру брагу загальним об‘ємом 570 літрів та самогонний апарат, який уже розпочав свою роботу.

pm258image001

pm747image002

В іншій кімнаті поліцейські виявили та вилучили 111 літрів розфасованого й готового до вжитку самогону. Чоловік запевнив правоохоронців: виготовляв саморобну горілку для власних потреб – частувати гостей або в якості ліків для зовнішнього застосування.

pm575image006

pm132image004

Крім того, правоохоронці знайшли п‘ятдесят саморобних капканів різного розміру. Зіслів господаря, таким способом він бореться зі щурами.

pm341image007

При огляді інших приміщень полісмени натрапили ще на два предмети, схожих на шаблі. Всі «знахідки» працівники поліції вилучили та направили на експертизу.

pm903image008

За попередніми підрахунками, вартість готової продукції з такої кількості сировини та вилучених 111 літрів складає 11 280 гривень.

Відносно власника домашньої винокурні вже складено адміністративний протокол за ст. 176 КУпАП «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення», й він повинен буде сплатити штраф у розмірі від 51 до 170 гривен. У тому ж разі, якщо експертиза підтвердить, що вилучені «шаблі» є холодною зброєю, чоловіку доведеться відповідати вже за іншими нормами закону – статтею 263 Кримінального кодексу України.

Поділитися в соціальних мережах