На Липоводолинщині потенційний зек обікрав дві хати на 30 тисяч

У ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання підпорядкованої території працівники Л-Долинського відділення поліції в одному з сіл району викрили у вчиненні крадіжок 26-річного місцевого жителя, який перебував на випробувальному терміні за вчинення попередніх крадіжок.

«Об‘єктами», обраними молодим чоловіком для крадіжки, були два нежилі будинки. Як виявилося, до приміщень зловмисник проникав уночі, через вікно. Й таким же чином виносив вподобані речі. З першого будинку він поцупив посуд, електроінструменти та одяг. З другого – DVD-програвач, електровентилятор та кухонне начиння.

Відтак, працівники поліції навідались до підозрюваного додому. Що цікаво – молодик спокійно зустрів правоохоронців, і своєї причетності до вчинення злочинів не заперечував. Натомість пояснив: він добре розумів, що йоговчинки не залишаться безкарними, але, не маючи постійного заробітку, потребував грошей на лікування батька, який на той час дуже хворів. Тому все викрадене планував продати, а готівку витратити на ліки.

Підозрюваний вказав схованки, де зберігав викрадені речі. Виявилось, що «здобич» він не виносив за межі обікрадених садиб, а ховав тут же, на обійстях. У першому випадку викрадені речі знайшлись під дахом сараю, у другому – на горищі гаража. Загальна сума викраденого становить близько тридцяти тисяч гривен.

На сьогодні потерпілим повернуті всі викрадені речі та відшкодована сума завданих збитків, – коментує начальник Липоводолинського відділення поліції Андрій Перелазний.- Але враховуючи, що на момент вчинення цих крадіжок підозрюваний вже перебував на випробувальному терміні за скоєння аналогічного злочину, тож, цілком ймовірно, що наступні кілька років він проведе за гратами».

pm282image007

pm265image008

pm297image004

Джерело: https://su.npu.gov.ua/

Поділитися в соціальних мережах