На Прокоф’єва затримали підлітка-наркомана

За вчорашній день правоохоронці регіону виявили чотири злочини, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків, та вилучили з обігу марихуану.

Так, по вулиці Березовій у Сумах працівники поліції зупинили 39-річного чоловіка, в якого під час поверхневої перевірки було виявлено та вилучено п’ять грамів марихуани. Ще вісім грамів марихуани та пристрій для її вживання поліцейські виявили і вилучили у 17-річного жителя вулиці Прокоф’єва в обласному центрі під час огляду кімнати в будинку, де той проживає.

У ході санкціонованого обшуку за місцем проживання 30-річного жителя села Успенка Буринського району працівники поліції вилучили 20 грамів марихуани та пристрій для її паління. Ще 20 грамів марихуани поліцейські вилучили у 30-річного жителя міста Конотоп. 

За незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, зловмисникам, згідно з ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України може загрожувати обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах