На Путивльщині батька, який убив доньку манікюрними ножицями, ув’язнили на 8 років

Нещодавно Глухівський міськрайсуд закінчив розгляд кримінального провадження, відкритого щодо жителя с. Зарічне Путивльського району Миколи (ім’я змінено).

Після смерті дружини він жив у селі удвох із дорослою дочкою. Як встановило слідство, увечері 7 травня пенсіонер неабияк випив і затіяв з нею сварку, бо вона спробувала напоумити його в плані випивки. Справа в тому, що того дня їй довелося на прохання сусідів забирати його з вулиці, де він лежав п’яний.

Слова доньки дуже розлютили чоловіка, який і до цього не раз бив її. Він вирвав у дочки манікюрні ножиці, які були у неї в руках і якими вона намагалася від нього відмахнутися, і кілька разів з силою вдарив її в шию.

Удари пошкодили сонну артерію, хлинула кров, але він міцно притискав її до землі, поки жінка не померла. Після чого відправився в сарай, де у нього зберігалося спиртне, і випив кілька чарок. А потім пішов до сусідів і повідомив про те, що трапилося. Сусідка зателефонувала сільському голові і в поліцію, потім зайшла на подвір’я Миколи і побачила тіло молодої жінки в калюжі крові.
Експерти нарахували на тілі вбитої безліч синців і саден, порізів обличчя і шиї.

За їхніми висновками, Микола наніс доньці не менше десяти ударів ножицями в область сонної артерії. Правоохоронці кваліфікували це як умисне вбивство.

На суді обвинувачений частково визнав свою провину і заявив, що смерті дочці зовсім не бажав. Свої дії він пояснив станом сильного душевного хвилювання через те, що донька образливо висловлювалася на його адресу, штовхнула його і загрожувала манікюрними ножицями, які тримала в руках. Але судово-психіатрична експертиза спростувала цю заяву і встановила, що підсудний прекрасно усвідомлював свої дії.

Двоюрідна сестра вбитої та її хлопець, який проживає в Запоріжжі, але часто приїздив до коханої, заявили, що жінка неодноразово скаржилася їм на те, що батько постійно п’є і часто піднімає на неї руку.
Вивчивши показання свідків і результати експертиз, суд визнав Миколу винним в умисному вбивстві і засудив до восьми років позбавлення волі.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах