На Сумщині безвісти зник підліток

Правоохоронці Шостки розшукують безвісті зниклого Мазулевського Володимира Юрійовича, 2002 року народження, жителя села Чапліївки Шосткинського району. 6 серпня хлопець пішов із дому гуляти з друзями і до цього часу його місцеперебування невідомо.

У поліцію із заявою про зникнення свого вихованця звернулась 47-річна мешканка села Чапліївка Шосткинського району. Жінка розповіла правоохоронцям, що хлопець виказував наміри поїхати до своєї дівчини в м. Кролевець, але хто вона і де мешкає, жінка не знає. 

На розшук Мазулевського Володимира Юрійовича, 2002 року народження, був зоорієнтований особовий склад поліції Сумщини. На вигляд розшукуваному 16-17 років, середньої тілобудови, зростом близько 175 сантиметрів. Має русе волосся. Обличчя овальне, очі сірі, ніс прямий. Був вдягнутий: у помаранчеву футболку, сірі шорти. Взутий у гумові сині шльопанці. 

Працівники поліції та рідні розшукуваного звертаються до громадян із проханням допомогти розшукати хлопця. Якщо вам відома будь-яка інформація про місцеперебування або обставини зникнення Мазулевського Володимира Юрійовича, повідомте про це в найближчий відділ поліції за телефоної лінії «102», або 050-327-91-48.

Поділитися в соціальних мережах