На Сумщині чиновниця потрапила під суд

Останнім часом чиновники різного рівня при заповненні декларації забувають вказати ті чи інші зміни у фінансовому становищі. На цей раз в адміністративному правопорушенні, пов’язаному з корупцією, звинувачують посадову особу Бездрицької сільради.

Як з’ясувалося, жінка, перебуваючи на посаді державного реєстратора сільради, придбала право власності на нерухоме майно (квартиру) загальною вартістю 98 247,00 грн, сума якої становить 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2017 року, і не повідомила в десятиденний термін НАПК про суттєві зміни в майновому стані.

Як повідомляє прес-служба районного суду Сумської області, відповідний протокол надійшов до суду вчора, 12 березня. Судове засідання відбудеться 21 березня.

Джерело: 0542.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах