На Сумщині незаконно рубали дерева

Протягом вихідних поліцейські задокументували два факти викрадення деревини твердої породи з території Сумського агроліспу та Краснопільської селищної ради. Потерпілі поскаржились правоохоронцям на місцевих жителів, які займались незаконною порубкою дерев.

Порушників встановили під час перевірки. Ними виявились двоє чоловіків – жителі Краснопільського та Сумського району віком 43 та 62 років. З місць пригод окрім деревини, поліцейські вилучили пилку та сокири. І якщо мешканець Краснопільського району встиг скоїти незаконний поруб шести дерев акації, житель Сумського району спиляв 14 дерев ясену.

У скоєному чоловіки зізнались. Під час бесіди з працівниками поліції вони розповіли, що дерева обирали лише твердих порід, які потрібні були їм для власного користування. Деревину правоохоронці вилучили. Наразі встановлюється сума збитків, завданих порушниками.

За даними фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка лісу», яка передбачає сплату штрафу, або ж навіть обмеження чи позбавлення волі строком до трьох років з конфіскацією незаконно добутого, а також відшкодування збитків.

Поділитися в соціальних мережах