На Сумщині обікрали будинок пенсіонерки

Подія сталася в місті Ромни.

Зі слів 77-річної потерплої, у двері постукали дві незнайомки та попросилися зігрітись. Коли вона запросила їх у дім, за приємними розмовами, одна з гостей ненароком попросила про допомогу. Спочатку гостя спитала, чи немає у господарки шпильки, аби вставити резинку в юбку, яка щойно порвалася. Після чого попросилася вийти в окрему кімнату. Господарка дому погодилась. А коли через кілька хвилин та повернулася та повідомила подрузі, що вони можуть іти, подякувавши за гостинність, обидві швидко вийшли з будинку. Після візиту непроханих гостей зі схованки заявниці зникли п’ять з половиною тисяч гривень та дві золоті обручки. 

Нині за даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) та ведуть пошуки зловмисниць. Поліцейські вкотре звертаються до громадян із проханням не довіряти незнайомцям, не пускати їх до своїх осель під жодним приводом. 

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах